Świecie - finał wojewódzki Tymbarka 25.04.2015r.

Aktualności

SZÓSTKA CUP 2016

• autor: kozinho6, 2016-06-09 07:00

36 meczów, 59 goli...

W weekend na Naszym orliku odbył się ogólnopolski turniej piłki nożnej dziewcząt SZÓSTKA CUP o puchar Prezydenta Inowrocławia. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: młodziczki i orlik, w których wystąpiło po osiem drużyn. Łącznie rozegrano 36 meczów, w których strzelono 59 bramek.

Świetnie spisały się młodziczki, które zwyciężyły swoją kategorię wiekową, a drugi zespół młodziczek zajął wysokie trzecie miejsce. Mniej szczęścia miały młodsze piłkarki Szóstki, które zajęły czwarte i ósme miejsce.

Wyniki grupowe kat.młodziczek

Szóstka I – Kania Toruń 5:0 (Laura Wcisło 3, Patrycja Polewska, Dominika Bultrowicz)

Szóstka I – Włókniarz Białystok 1:0 (Edyta Kaczmarek)

Szóstka I – KKP Bydgoszcz 2:1 (Polewska 2)

Szóstka II – Olimpico Malbork 0:2

Szóstka II – Gol Brodnica 1:0 (Martyna Przystańska)

Szóstka II – Tęcza Bydgoszcz 0:0

Półfinał:

Szóstka I – Szóstka II 3:1 (Polewska 3 – Przystańska)

Mecz o III miejsce

Szóstka II – Olimpico Malbork 0:0 k.3:2

Finał:

Szóstka I – Włókniarz Białystok 1:0 (Polewska)

Końcowa kolejność: 1.Szóstka I 2.Włókniarz Białystok 3.Szóstka II 4.Olimpico Malbork 5.Gol Brodnica 6.Kania Toruń 7.KKP Bydgoszcz 8.Tęcza Bydgoszcz

Wyniki grupowe kat.orlik

Szóstka I – UKS SMS Łódź 3:0 (Julita Lipińska, Martyna Cupriak, Oliwia Jendrasiak)

Szóstka I – Olimpico Malbork 0:1

Końcowa kolejność: 1.Tęcza Bydgoszcz 2.Gol Brodnica 3.Olimpico Malbork 4.Szóstka I 5.Włókniarz Białystok 6.KKP Bydgoszcz 7.UKS SMS Łódź 8.Szóstka II

Nagrody indywidualne:

Młodziczki:

Najlepsza zawodniczka: Gabriela Kędzia (Włókniarz Białystok)

Najlepszy strzelec: Patrycja Polewska (Szóstka I)

Najlepsza bramkarka: Oliwia Ziółkowska (Szóstka II)

Orlik:

Najlepsza zawodniczka: Julia Jędrzejewska (Olimpico Malbork)

Najlepszy strzelec: Wiktoria Malczewska (UKS SMS Łódź)

Najlepsza bramkarka: Wiktoria Marciniak (Tęcza Bydgoszcz)

TurnieJ stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjno – sportowym, a drużyny wróciły do domów z okazałymi medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Pomoc przy organizacji turnieju zapewniły: Urząd Miasta Inowrocławia, Drukarnia Pozkal, Piekarnia Piekuś, OSM Cuiavia, Restauracja Park, WSG Bydgoszcz oraz Rada Rodziców UKS  Szóstka Inowrocław. Właśnie dla rodziców specjalne podziękowania za pracę podczas turnieju. Wielkie DZIĘKI.