Police - Finał Ogólnopolski Wielgusa 20-22.09.2013r.

Aktualności

Szóstka U-10 mistrzem województwa w Tymbarku

• autor: kozinho6, 2016-04-07 23:19

Wszystkie kategorie na podium. Brawo!

W Janikowie odbył się finał wojewódzki turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Bardzo dobrze spisały się wszystkie drużyny Szóstki, które wywalczyły miejsca na podium w kategorii U-12, U-10, U-8. Jednak na najwyższym podium stanęła tylko drużyna U-10 i to ona będzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolski w Warszawie, który odbędzie się tegoroczna "majówkę" Dodatkową atrakcję będzie finałowy mecz Puchary Polski. Na Stadionie Narodowym zagrają Lech Poznań i Legia Warszawa.

W kategorii U-10 piłkarki Szóstki w meczach grupowych pokonały Tęczę Bydgoszcz 4:1 oraz Kanię Toruń 7:1. W półfinale Szóstka zwyciężyła Orkan Zławieś Wielka 4:1, natomiast w finale Gol Brodnica 3:0. Bramki dla drużyny Szóstki zdobywały Oliwia Jendrasiak 9, Julita Lipińska 5, Oliwia Niewiadomska 2, Martyna Cupriak, Kornelia Wielandt. Martyna Cupriak została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii U-10.

W kategorii U-12 Szóstka w meczach grupowych pokonała Gol Brodnica 4:3, Golub Dobrzyń 7:0 oraz Gostycyn 7:0. W ćwierćfinale zwyciężyła SP Skwirno 4:0, natomiast w półfinale za mocna okazała się Tęcza Bydgoszcz, późniejszy triumfator, która zwyciężyła 2:0. W meczu o brąz Inowrocławianki pokonały Kanię Toruń 4:1. Bramki dla Szóstki zdobywały Justyna Frankowska 8,Martyna Przystańska 7,  Barbara Kargul 6, Wiktoria Paul 2, Zuzanna Cupriak. Justyna Frankowska zdobyła tytuł „królowej strzelczyń” turnieju w kat. U-12.

W kategorii U-8 wystąpiły tylko trzy drużyny. Szóstka zwyciężyła SP Kijewo Królewskie 3:0 oraz uległa Orkanowi Zławieś Wielka 1:2. Powyższe wyniki dały drugie miejsce w turnieju. Bramki zdobywały Maja Bednarczyk 3, Wiktoria Wiśniewska.   Maja Bednarczyk została wybrana najlepszą zawodniczką w kat. U-8.

Skład U-12 Martyna Przystańska, Oliwia Ziółkowska, Basia Kargul, Zuzanna Cupriak, Justyna Frankowska, Wiktoria Paul, Wiktoria Cabańska, Martyna Jabłońska, Agata Osińska.

Skład U-10 Martyna Cupriak, Aleksandra Jankowska, Julita Lipińska, Oliwia Jendrasiak, Oliwia Niewiadomska, Kornelia Wielandt, Nikola Dominiak, Nikola Krosta, Wiktoria Skowron,

Skład U-8 Lena Cybulska, Maja Bednarczyk, Antosia Woźniak, Weronika Dobruchowska, Wiktoria Wiśniewska, Malwina Szukalska