Police - Finał Ogólnopolski Wielgusa 20-22.09.2013r.

Aktualności

Półfinał Krajowy Mistrzostw Polski Młodziczek

• autor: kozinho6, 2015-05-13 07:02

III miejsce w Olsztynie

W miniony weekend w Olsztynie rozegrano Półfinał Krajowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek w piłce nożnej. W zawodach organizowanych przez PZPN, brązowe medale wywalczyły nasze piłkarki.

W turnieju startowało osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W meczach grupowych dziewczyny zremisowały bezbramkowo z Pragą Warszawa, zwyciężyły Włókniarza Białystok 2:0 (Ewa Prałat, Magdalena Tomczak) oraz GKS Gmina Kozłowo 7:1 (Patrycja Polewska 3, Prałat 2, Lidia Hoduń 2).

W półfinale Inowrocławianki uległy niestety gospodarzowi turnieju Stomilowi Olsztyn 0:3, natomiast w meczu o brązowy medal okazały się lepsze od Ząbkovi Ząbki wygrywając 3:0 (Hoduń 2, Prałat). Turniej ostatecznie wygrała Praga Warszawa przed Stomilem Olsztyn i Szóstką. Niestety tylko dwa pierwsze miejsca były premiowane awansem do ścisłego finału ogólnopolskiego.

Skład UKS Szóstka: Liwia Sobczak, Ewa Prałat, Natalia Krajewska, Lidia Hoduń, Zuzanna Szczepaniak, Magdalena Tomczak, Patrycja Polewska, Michalina Pawłowska, Martyna Szczypecka, Anna Grzonka, Kinga Grabowska.